Pogotowie szklarskie 24h

Dzwi szklane
Schody, balustrady
Szklo, lacobel, folie okienne
Kabiny prysznicowe
Meble
Lustra

 

SZKŁO

Obróbka szkła to bardzo istotny element pracy każdego szklarza. Jest ona decydująca, ponieważ nadaje końcowy wygląd produktowi. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zwracamy szczególną uwagę na ten etap pracy.Proponujemy cięcie każdego rodzaju szkła według potrzeb klienta. Zapewniamy szybkie terminy realizacji. Posiadamy maszyny do obróbki szkła pozwalające wykonać szlif krawędzi tzw. trapezowy, c-kant lub fazę od 15 do 30 mm. Wiercimy również otwory o różnych średnicach.

 

Oferta szkła

 

LACOBEL

Lacobel to rodzaj szkła zaliczanego do grupy szkieł float pokrytych z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Dzięki warstwie lakieru łatwo jest utrzymać szkło w czystości. Warstwa lakieru użyta do pokrycia szkła jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Lacobel jest stosowany głównie wewnątrz pomieszczeń. Nadaje każdemu wnętrzu nowoczesny wygląd. Znakomicie sprawdza się w formie półek, blatów, wykładziny ściennej czy jako wykończenie mebli w pokojach i łazienkach. Lacobel jest odporny na zarysowania oraz wszelkie działania czynników mechanicznych i atmosferycznych. Posiadamy tafle szkła Lacobel w wielu kolorach oraz w różnych grubościach.

 

 

FOLIE OKIENNE

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć folie okienne różnego rodzaju. Posiadamy zarówno folie ochronne, jak i dekoracyjne. Folie okienne doskonale nadają się do ochrony pomieszczeń przed zmianami temperatur, odbijają i absorbują ciepło słoneczne do 80%, obniżając temperaturę w pomieszczeniu o 10 stopni Celsjusza. Kontrolują przepuszczalnośc światła widzialnego, co zapewnia równomierne oświetlenie